Продавець КОМФОРТНИЙ СВІТ розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
20 відгуків
КОМФОРТНИЙ СВІТ
+380 (97) 268-84-77
+380 (67) 674-26-65
+380 (32) 240-58-01

Обігрів підлоги морозильних камер

При проектуванні й експлуатації холодильних камер завжди гостро постає питання про захист від промерзання і подальшого серйозного пошкодження конструкції підлоги в результаті спучування грунту. Щоб вирішити цю проблему, використовують багатошарове утеплення підлог, однак майже завжди цього недостатньо, так як холод поширюється через огороджувальні конструкції навіть за умови хорошої термоізоляції. Це означає, що матеріали, які знаходяться на підставі, такі як фундамент і підлогу, поглинають холод. Пара і вода, що знаходяться в грунті або фундаменті, замерзають, що призводить до руйнування конструкцій і значних збитків. Такі ж проблеми виникають на льодових стадіонах з штучним льодом.

Раніше для вирішення цієї проблеми під шаром теплоізоляції прокладалися з певним кроком труби з гарячою водою. У таких системах регулювання потужності практично неможлива, а отже, неминучий перевитрати теплової енергії. І, що особливо важливо, вони не мають тієї ступенем надійності, яка необхідна в подібних системах. Важко уявити обсяг і складність ремонту у разі замерзання води на якій-небудь ділянці трубопроводу, при протіканні або при закупорці труби в разі утворення нерозчинних опадів. Вихід був один — багаторазове резервування системи і, як наслідок, її істотне подорожчання.

З появою електричних нагрівальних кабелів рішення задачі обігріву підлог морозильних камер значно спростилося. Системи запобігання промерзання ґрунту під морозильними камерами стали значно економічніше. Нагрівальний кабель укладається між холодною поверхнею і фундаментом, захищаючи, таким чином, ґрунт від промерзання. При великих площах підлоги його розбивають на кілька зон, а сучасні термостати контролюють температуру грунту в зоні з точністю до десятих часток градуса.

Безумовною перевагою систем є не тільки наднадійність, але і відсутність необхідності в постійному технічному обслуговуванні (тільки періодичний контроль параметрів). Гарантія на ці системи, 10 років, а реальний термін служби більше 50 років.

Для обігріву підлог морозильних камер рекомендується використовувати нагрівальні кабелі з погонною потужністю не більш 5-10 Вт/м. Відстань між нитками кабелю не повинна перевищувати 30 - 40 см.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner