Продавець КОМФОРТНИЙ СВІТ розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
20 відгуків
КОМФОРТНИЙ СВІТ
+380 (97) 268-84-77
+380 (67) 674-26-65
+380 (32) 240-58-01

Профілактика та Сервісне обслуговування систем антиобледеніння та сніготанення - зовнішніх систем електрообігріву

Основними системи електрообігріву в сучасному світі є:

  • Антиобледеніння покрівлі - застосовуються в зимовий період, для захисту водостічної системи і конструктивних елементів покрівлі від обмерзання;
  • Сніготанення майданчиків - застосовуються для запобігання утворенню льоду на поверхні пішохідних зон, сходів (вхід у магазин, будинок, офіс, підвал); в'їзд на паркінг чі гараж; тераси майданчиків (дитячих, спортивних);
  • Обігрів трубопроводу (підтримання технологічної температури в ємності) - забезпечують безперервний технологічний процес для зберігання або транспортування необхідного продукту (рідин);
  • Електрообігрів приміщень - застосовуються для комфортного підігріву підлоги, або альтернативного типу опалення приміщень.

Діагностика

Діагностування систем електрообігріву рекомендується проводити завчасно, перед піковими експлуатаційними навантаженнями. Якщо електрообігрів відноситься до сезонних систем (сніготанення, антизледеніння), в такому випадку діагностику слід проводити восени (у період пуску системи) і навесні (система вводитися в режим очікування).

В разі виявлення дефектів або інших несправностей системи, необхідно провести профілактично - ремонтні роботи по відновленню працездатності системи. Своєчасно проведена діагностика систем електрообігріву позначиться на якості та довговічності роботи в період виконання поставлених завдань.

 

Обслуговування

В загальному, системи електрообігріву складаються з наступних функціональних частин: нагрівальної, силової та вузлів керування. В період експлуатації, або в пікові навантаження кожна з частин системи потребує обов'язкового технічного обслуговування, яке не завжди виконується. Також варто відзначити що, неякісно підібране, або встановлене обладнання та помилки в розрахунках проектування, призводять до виходу з ладу системи в період пікової експлуатації. Такі фактори призводять до серйозних аварійних ситуацій, які не тільки завдають збитки у вигляді матеріальної шкоди, але й загрожують здоров'ю і життю людей.

Найпоширеніші випадки аварійності роботи системи

 

Спрацьовує захисне обладнання:

  • Вийшла з ладу нагрівальна секція, пошкоджений силовий кабель або сталася розгерметизація сполучних коробок. У системах кабельного електообігріву необхідно обов'язково встановлювати диференційний автомат захисту (УЗО), згідно з правилами електробезпеки з експлуатації електрообладнання (ПУЕ 2017).

Неправильно змонтований кабель або недостатня його кількість - система ввімкнена, альо не виконує свою функцію. У такому випадку необхідно звернути увагу:

  • Причиною може бути недостатня потужність кабелю (не вірно розрахована нагрівальна секція), який не може впоратися з поставленим завданням;

Також потрібно дослідити якість змонтованого нагрівального кабелю, та правельність його монтажу.

Пошкодження нагрівального кабелю зазвичай виникає при:

 

  • проведенні ремонтних робіт на покрівлі;
  • реконструкції водостічної системи;
  • здійсненні супутніх робіт на ділянках обігріву трубопроводу або ємності;
  • проведенні робіт по реконструкції приміщеня з системами тепла підлога.

Слід зазначити що, несвоєчасне усунення пошкодження нагрівального кабелю, або порушення цілісності ізоляції призводить до обо'язкової заміни нагрівальної секції, так як волога, в дуже короткий час, руйнує внутрішній захисний екран. Згідно правил електробезпеки, такий елемент використовувати в системах суворо забороняється.

При проведенні діагностики систем електрообігріву, і виявленні дефектів, необхідно скласти дефектний акт, на основі якого виконати ремонтні роботи по усуненню несправностей для забезпечення надійної роботи системи.

Компанія «Комфортний Світ» рекомендує

«Своєчано проводити технічне обслуговування систем обігріву, наші фахівці готові у найкоротші терміни провести діагностику систем, і встановити термін проведення профілактично-ремонтних робіт»

 

Для замовлення розрахунку системи або послуги, Ви можете зв'язку язатись з нами зручним для Вас способом

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner