Кошик
11 відгуків
ТОВ КОМФОРТНИЙ СВІТ
+38097 26 88 477
+38067 674 26 65

Обігрів відкритих майданчиків і сходів ганку

Обігрів сходинок, пандусів та ганків – в наш час ця міра безпеки стала доступною для кожного. Підігрів ганку зробить будь-які сходи сухий і надійної навіть у найбільш сильна ожеледь. Лід, сніг і тала вода незмінно вважаються підвищеними джерелами небезпеки для людини. Просто послизнувшись, можна не тільки зіпсувати собі настрій і порвати одяг, але і отримати серйозні травми.

Уявіть, якої кількості падінь і ударів можна уникнути за зимово-весняний сезон, якщо правильно позбавлятися від криги на сходах. Можна користуватися дідівською наукою, і сколювати лід з драбини ломом кожні дві години. Можна регулярно посипати ганок сіллю або піском, що виглядає неохайно і псує взуття відвідувачів. Але якщо ви хочете раз і назавжди забути про цю проблему, утепліть своє крильце за допомогою кабелю, що гріє.

За допомогою кабелю, що гріє ви не тільки забезпечите безпеку сходи, але і продовжите термін служби матеріалу, з якого вона зроблена! Доступна ціна і економічність, універсальність і практичність, надійність конструкції і довговічність — ось переваги кабелю, що гріє перед альтернативними варіантами.

Покупка і установка кабелю обігріву обійдеться вам в прийнятну суму. При розумному використанні кабель обігріву не потребує високих енергетичних витрат. Один тип нагрівального кабелю можна використовувати для обігріву пандусів і сходів, площадки перед входом. Механізм кабелю простий і стійкий до впливу вологи і низьких температур, тому не потребує додаткового обслуговування. Кабель, вмонтований в сходинки, захищений від зовнішніх факторів, вібрацій і деформацій, тому функціонує протягом усього терміну служби самої драбини.

Найчастіше системи сніготанення застосовують для:

  • обігріву ступенів ганку
  • доріжок
  • автостоянок
  • розвантажувальних рамп
  • вуличних майданчиків
  • пандусів

 

 

Інші статті