Кошик
11 відгуків
ТОВ КОМФОРТНИЙ СВІТ
+38097 26 88 477
+38067 674 26 65

Захист труб від замерзання

Власники заміських будинків часто стикаються з проблемою захисту водопровідних і каналізаційних труб від замерзання в холодну пору року. Зазвичай, для вирішення цієї проблеми використовують теплоізоляцію або прокладання труб нижче глибини промерзання грунту. Альо, теплоізоляція не здатна забезпечити якісний захист від замерзання, а прокладання труб на глибину більше 1,4 м складно реалізувати. Крім того, відрізок труби, що входити в підвал будинку, знаходиться над поверхнею землі і під час морозу найбільш вразливий. Сучасним і ефективним рішенням проблеми замерзання труб є система обігріву труб (кабельний електрообігрів).

Саморегулюючі електричні гріючі кабелі розраховані на швидку непрофесійну установку, яка не потребує ні спеціальних навичок, ні складних монтажних робіт. Кабель готовий до роботи негайно після фіксації на трубі і установки теплоізоляції. Потрібно лише включити вилку в розетку.

Саморегулюючий кабель дозволяє не тільки вберегти домашній водопровід від замерзання (підтримує необхідну температуру трубопроводу протягом усього холодного періоду, забезпечуючи його якісну і безперебійну роботу і збереження), але і створити додатковий елемент комфорту, а саме: з його допомогою можна підвести водопровід у неопалювальний гараж або зробити кран у дворі і круглий рік мати там незамерзаючу воду. Для того щоб набрати відро води, помити вітрове шкло або обполоснути руки, не доведеться кожного разу бігати в будинок.

Інші статті