
2 118 ₴
N-COMFORT TR - це простий, але універсальний термостат/регулятор для використання з електричної кабельної системою теплої підлоги Nexans. Він сумісний з рамками ELKO Plus і Schneider Exxact.
Термостат забезпечує мінімальне і максимальне обмеження настройки в межах діапазону робочих температур. Для настройки використовуються DIP-перемикачі і потенціометр, розташовані під передньою панеллю термостата. Управління здійснюється за допомогою двополюсного двохпозиційного перемикача і ручки настройки температури, розташованих на лицьовій панелі.
Термостат N-COMFORT TR містить датчик кімнатної температури (вбудований) і поставляється з зовнішнім датчиком, який, якщо використовується, повинен розміщуватися (вбудовуватися) в підлозі між двома петлями нагрівального кабелю поруч з поверхнею підлоги. Завдяки цьому доступні три режими роботи:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nexans |
| Страна производитель | Норвегия |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Максимальная температура регулирования | 50 град. |
| Вид терморегулятора | Механический |
| Тип монтажа терморегулятора | Встраиваемый |
| Область применения терморегулятора | Теплый пол |
| Максимальная сила тока | 16 А |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Дисплей | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 86 мм |
| Высота | 86 мм |
| Ширина | 16 мм |