


3 103 ₴
Відомий виробник «Завод опалювального обладнання Emby» пропонує вашій увазі конвекційний електричний обігрівач лінійки РНК-T400 з кнопкою. Керамічні обігрівачі з конвекцією для будинку даної серії мають потужність нагріву 400 Вт, що достатньо для забезпечення комфортного мікроклімату в приміщенні площею до 10 квадратних метрів. Електроконвектор володіє габаритами 60х60х6.5 см і вагою 15,2 кг Це дозволяє легко інсталювати її на стіну за допомогою монтажних кріплень. Не залежно від потужності обігрівач використовуються для дому, дачі, офісів, магазинів, шкіл. На керамічний обігрівач з конвекцією ціна доступна для споживачів з будь-яким рівнем доходу.
Керамічні інфрачервоні обігрівачі з конвекцією Emby РНК-T400 випускаються в трьох основних колірних варіаціях:
• білі;
• бежеві;
• чорні.
. Купити обігрівач можна рекомендувати як для дому, так і для офісу – це найбільш економічний і ефективний варіант для створення комфортних умов для відпочинку і роботи.
Сучасний керамічний конвектор настінний – це енергоефективне пристрій, який має ряд переваг у порівнянні з іншими приладами для опалення. До них відносять, насамперед, компактність – обігрівач відрізняється дуже скромними розмірами, що дозволяє його розмістити в будь-яких приміщеннях.
До інших плюсів варто віднести:
• Легкість монтажу. Модель Emby РНК-T400 комплектується спеціальною схемою кріплення, а також монтажними кронштейнами і дюбелями. Схема прикладається до стіни, після чого робляться позначки для майбутніх кріплень. Далі виконується свердління і монтаж кронштейнів, на яких прилад фіксується за рахунок власної ваги.
• Максимальний термін експлуатації. Emby РНК-T400 мають монолітну конструкцію – його нагрівальні елементи не мають контакту з повітрям, що дозволяє гарантувати максимальну довговічність.
• Повна пожежна безпека. Керамічний конвектор купити тим, хто шукає надійний та безпечний прилад опалення. Цьому обігрівачу не потрібні спеціальні запобіжники та регулятори потужності, він ніколи не перегріється, працюючи за однієї і тієї ж температури. Emby СНK-T400 має перший клас електрозахисту, при цьому прилад не боїться пилу та вологи, відповідаючи класу IP 44. Emby СНK-T400 можна монтувати в дитячих кімнатах – обладнання не сушить повітря, не шумить при роботі та не виділяє ніяких неприємних та сторонніх запахів .
| Технические характеристики | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 400 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность обогрева | 400 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15 кг |
| Высота | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 65 мм |
| Основные | |
| Производитель | Emby |
| Тип управления | Механическое |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Керамика, Металл |
| Страна производитель | Украина |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Тип установки | Напольный, Настенный |
| Рекомендуемая площадь помещения | 10 кв.м |
| Назначение | Бытовое |
| Состояние | Новое |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Крепление на стену | Да |
| Индикатор температуры | Да |
| Частота | 50 Гц |