



5 187 ₴
Відомий виробник «Завод опалювального обладнання Emby» пропонує вашій увазі інфрачервоний електричний обігрівач лінійки СНП-1000 з інтегрованим терморегулятором. Інфрачервоні обігрівачі для дому даної серії мають потужність обігріву 1000 Вт, що достатньо для забезпечення комфортного мікроклімату в приміщенні площею до 20 квадратних метрів. Електропанель володіє габаритами 60х1200х1.2 см і вагою 23 кг Це дозволяє легко інсталювати її на стіну за допомогою монтажних кріплень. Не залежно від потужності обігрівач використовуються для дому, дачі, офісів, магазинів, шкіл.
| Технические характеристики | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Мощность обогрева | 1000 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 22 кг |
| Высота | 600 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Глубина | 12 мм |
| Основные | |
| Производитель | Emby |
| Тип управления | Электронное |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Тип установки | Напольный, Настенный |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | False |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Колесики | Нет |
| Крепление на стену | Да |
| Индикатор температуры | Да |