





2 069 ₴
Відомий виробник «Завод опалювального обладнання Emby» пропонує вашій увазі інфрачервоний електричний обігрівач лінійки CH-400 з інтегрованим вимикачем.Інфрачервоні обігрівачі для дому даної серії мають потужність нагріву 400 Вт, що достатньо для забезпечення комфортного мікроклімату в приміщенні площею до 8 квадратних метрів. Електропанель володіє габаритами 60х60х1.2 см і вагою 14.5 кг Це дозволяє легко інсталювати її на стіну за допомогою монтажних кріплень. Не залежно від потужності обігрівач використовуються для дому, дачі, офісів, магазинів, шкіл.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Emby |
| Страна производитель | Украина |
| Рекомендуемая площадь помещения | 8 кв.м |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Тип управления | Механическое |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Тип установки | Напольный, Настенный |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | False |
| Технические характеристики | |
| Мощность обогрева | 400 Вт |
| Потребляемая мощность | 400 Вт |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Индикатор температуры | Нет |
| Крепление на стену | Да |
| Колесики | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 12 мм |
| Вес | 14 кг |