Кошик
11 відгуків
ТОВ КОМФОРТНИЙ СВІТ
+380972688477
+380676742665

антиобледеніння і сніготаяння

Обігрів зливостоків, жолобів і водостоків або як працює антикригова система.

Основне завдання системи - обігрів жолобів, водостоків та зливостоків. Кабель, нагріваючись до певної температури, запобігає обмерзанню і скупченню великої кількості снігу на ринвах і водостоках дахів. Система, таким чином, запобігає небезпеці падіння снігових брил, льоду, бурульок і пошкодженню самого обладнання. Мало кому відомі причини обмерзання водостоків. І що вони бувають не тільки природними, але і штучними: - Так званий «теплий дах», коли в будинку дах має погану теплоізоляцію. Тому тепло піднімається догори, дах нагрівається і сніг на ньому тане, стікаючи в водостоки. Саме у водостоках і відбувається замерзання. Обігрів водостоків запобігає цьому з самого початку. - «Холодний дах», маючи на увазі хорошу теплоізоляцію будинку. Але тут також є ризик обмерзання, особливо ранньою весною. Коли під дією теплого сонячного проміння сніг на даху тане, тала вода стікає і може замерзати в ринвах. - Наявність тепловиділяючого обладнання під дахом. - Відсутність вентиляційного шару в проміжку під покриттям або погана провітрюваність горища.

Системи обігріву зовнішніх територій

Використання систем захисту від замерзання зовнішніх територій підвищують рівень безпеки і функціональності об'єктів нерухомості, а висока якість компонентів гарантують довгу і безперебійну експлуатацію.

Для підтримки зовнішніх територій, таких як рампи, пандуси і тротуари в незамерзаючому стані, нагрівальний кабель встановлюється в бетон, що знаходиться під матеріалом покриття. Система антиобледеніння максимально ефективна при використанні теплоізоляції.

 

Типові обігріваються зони

   - Пішохідні доріжки;

  - Автомобільні доріжки;

  - Навантажувальні майданчики;

  - Пандуси;

  - Сходинки;

І інші зовнішні території.

 

1 2 3