Корзина
11 отзывов
ТОВ КОМФОРТНИЙ СВІТ
+38097 26 88 477
+38067 674 26 65

Побутовий обігрів

Будь-яке інженерне обладнання буде надійно працювати тільки в разі його грамотної інсталяції. Фахівці нашої компанії пройшли навчання і мають великий досвід по монтажу найрізноманітнішого інженерного обладнання. Це дозволяє практично виключити поломки і аварії дорогого устаткування.

Фахівцями компанії «Комфортний Світ» виконується повний комплекс робіт по монтажу і введенню в експлуатацію наступних систем:

Системи електроопалення

Системи антиобледеніння та сніготанення

Захист труб від замерзання

  • Обігрів систем пожежогасіння
  • Обігрів водопровідних і каналізаційних труб

Монтажні роботи по різних системах відрізняються за складністю та витрати часу. Але всіх їх можна розділити на кілька основних етапів. На першому етапі наші фахівці виїжджають на об'єкт і роблять необхідні заміри, обговорюються всі побажання замовника і вносяться свої пропозиції. Коли всі питання закриті, наші монтажники бачать перед собою повну картину і можуть приступати безпосередньо до підготовки к монтажу.

На другому етапі проводитися інженерний розрахунок системи і закупівля необхідного обладнання. Далі в нашій майстерні виробляються ті підготовчі роботи, які можна виконати поза об'єктом. Таким чином, монтаж систем на об'єкт займає мінімум часу.

На третьому етапі виконується безпосередньо монтаж систем на будівельному майданчику.

І останнім заключним етапом є перевірка працездатності системи і всі необхідні пусконалагоджувальні роботи.

Перед виконанням монтажних робіт нашими фахівцями, з боку замовника повинні бути проведені деякі підготовчі роботи.

Рекомендації по монтажу

Якщо Ви прийняли рішення виконувати монтажні роботи самостійно, або запросити сторонніх фахівців, рекомендуємо ознайомитися з рекомендаціями з монтажу, а також переглянути інструкції з монтажу.

попередження:

Спроби встановити дороге обладнання засобами стороннього персоналу, часто призводить до виходу з ладу як окремих частин цього обладнання, так і повної непрацездатності системи, а слідчо до великих витрат на його відновлення і повторні пусконалагоджувальні роботи.