Продавец КОМФОРТНИЙ СВІТ развивает свой бизнес на Prom.ua 9 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
12 отзывов
КОМФОРТНИЙ СВІТ
+380 (97) 268-84-77
+380 (67) 674-26-65

Гарантийное и сервисное обслуживание

Післягарантійний ремонт і обслуговування

Більшість сервісних центрів не оголошують список умов післягарантійного обслуговування обладнання, через що часто виникають спірні питання і заплутані ситуації. Тому пропонуємо вам ознайомитися з даними списком, після чого звернутися в компанію «Комфортний Світ» за післягарантійним обслуговування і сервісом.

Умови післягарантійного обслуговування систем опалення та кондиціонування:

1. Діагностика, сервісне обслуговування і ремонтні роботи проводяться тільки після згоди замовника.

2. Ми не несемо відповідальності за обладнання або систему, якщо після діагностики фактично буде виявлено, що поломка сталася при недотриманні правил експлуатації (механічні пошкодження або виявлені сліди порушення пломби та виявлено сліди впливу на обладнання агресивних середовищ).

3. Обладнання приймається на діагностику, сервісне обслуговування або післягарантійний ремонт без будь-яких внутрішніх і зовнішніх пошкоджень, що підтверджується документально.

4. Вартість послуг обговорюється до моменту проведення будь-яких робіт і фіксується в квитанції на оплату.

5. Термін надання післягарантійного обслуговування і ремонту визначається в індивідуальному порядку, узгоджується з замовником і фіксується документально.

6. Компанія не несе відповідальності за цілісність ремонту в приміщенні і поза ним, якщо він стоїть на заваді для якісного проведення діагностики, сервісу або ремонту систем опалення та кондиціонування.

7. У разі відмови від обслуговування обладнання після діагностики, замовнику слід оплатити виїзд фахівця на об'єкт, відповідно до поточного переліку цін. При проведенні подальшого сервісу або ремонту - діагностика не оплачується замовником.

8. Якщо монтаж обладнання здійснюється майстрами нашої компанії, ремонт проводиться на більш вигідних умовах для замовника, при відсутності будь-якого втручання в цілісність налагодженої системи.

9. Всі умови післягарантійного ремонту та обслуговування діють в рамках Закону про захист прав споживача та регулюються чинним законодавством України.

Компанія «Комфортний Світ» забезпечує продуману, надійну і якісну систему гарантійного та післягарантійного обслуговування, перевірену роками практики. Наші фахівці мають всі дозвільні документи, що дають право їм здійснювати діагностику, сервісне обслуговування і ремонт опалювальних систем і систем кондиціонування. Роботи проводяться, згідно з усіма нормами і стандартами.

Якщо ви хочете, щоб ваша теплова та кліматична техніка працювала без збоїв і приносила належний комфорт - післягарантійне обслуговування і плановий сервіс повинні стати невід'ємною частиною її експлуатації.

Звертайтеся в компанію «Комфортний Світ» і ми вирішимо ваші проблеми швидко і недорого.

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner