Кошик
11 відгуків
ТОВ КОМФОРТНИЙ СВІТ
+380972688477
+380676742665

Німецька тепла підлога WARM

Теплі підлоги WARM - це німецький стандарт якості і високі технології виробництва, що забезпечують економічність і екологічність систем обігріву в поєднанні зі зручністю і простотою використання.

Це сучасне економічне і комфортне рішення для обігріву вашого будинку або квартири. Теплі підлоги WARM можуть використовуватися у всіх типах приміщень - в кухні, ванній, вітальні, дитячої, на балконі. Вони створюють ідеальний температурний режим, рівномірно прогріваючи повітря і зберігаючи його природну вологість. А значить, вибираючи тепла підлога, ви піклуєтеся про здоров'я і комфорт ваших близьких.

WARM - універсальний і простий у застосуванні джерело тепла. Вони прекрасно підходять як для комфортного обігріву та підтримки головної, «базової» опалювальної системи, так і для основного опалення приміщення. Ці теплі підлоги можуть укладатися під різні покриття: керамічну плитку, природний камінь, керамограніт, ламінат, ковролін. WARM встановлюються прямо в підлогу і зовсім непомітні в інтер'єрі, що дозволяє розширити площу приміщення і урізноманітнити його дизайн.

Теплі підлоги WARM випускаються в двох модифікаціях - нагрівальні секції і нагрівальні мати.

Нагрівальні мати I WARM служать для комфортного підігріву, створюючи ефект «теплої підлоги». Вони використовуються в приміщеннях, де немає можливості підняти рівень підлоги, тому що їх можна укладати прямо в шар плиткового клею. Також можливий монтаж нагрівальних матів на стару плитку.

Інші статті