Продавец КОМФОРТНИЙ СВІТ развивает свой бизнес на Prom.ua 9 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
12 отзывов
КОМФОРТНИЙ СВІТ
+380 (97) 268-84-77
+380 (67) 674-26-65

Обігрів відкритих майданчиків, сходів та пандусів

Особливості електричного обігріву

Електрообігрів може виконуватися резистивним або саморегульованим кабелем. При установці резистивного кабелю система включає: нагрівальний кабель і пристрої розподілу, контролю та управління. Установка датчиків, контролюючих температуру поверхні, що обігрівається, дозволяє автоматизувати процес включення і відключення обігріву.

Кабель вибирається з моделей, що підходять для укладання на вулиці у відповідній кліматичній зоні. Більш зручним і ефективним варіантом є застосування саморегульованого кабелю, тепловиділення якого змінюється в залежності від температури ділянки поверхні, під якою він прокладений.

переваги

Використання електричного кабелю для обігріву вуличних сходів і пандусів має ряд переваг:

  • Тривалий термін служби - до зносу кабелю, прокладеного в ступенях або пандусі, минуть десятиліття.
  • Можна використовувати для обігріву конструкцій з різних матеріалів.
  • Не потребує постійного технічного обслуговування.

Система електрообігріву відкритих майданчиків складається з:

нагрівальний кабель
основний елемент системи електрообігріву відкритих площ, монтується на поверхні у вигляді змійки з певним кроком укладання за допомогою кріпильних елементів. Поставляється у вигляді готових нагрівальних секцій смуфтірованних з проводом живлення. 

шкаф управления
предназначен для установки в нём электрического оборудования, обеспечивающего управление обогревом в автоматическом режиме, аппаратов защиты при возможных коротких замыканиях и при превышении допустимого тока утечки на землю. Шкаф управления имеет степень защиты IP 67.   

елементи кріплення
призначені для установки нагрівальних секцій в обігріваючих зонах (монтажна стрічка, хомути, зварна сітка та інше).

система електро розподілу
розподільчі коробки, силові кабелі і кабелі управління.

 

Нагрівальний кабель укладається відповідно до розрахункового кроку між петлями. Кабель укладається в піщано-гравійне покриття або подібне йому основу. Поверх кабелю укладається асфальт, бетон або тротуарна плитка.

(Кабель DEFROST TWIN являє собою готовий до укладання комплект кабелю для застосування в установках сніготанення в відкритому повітрі: обігрів під'їзних шляхів, відкритих майданчиків і т.д. Може бути покладений в гарячий асфальт (160 * С), бетон або піщано-гравійне покриття. У комплект входить готовий до укладання кабель з вбудованою сполучної муфтою і  проводом живлення довжиною 10 м.)

 

Наша компанія пропонує свої послуги з проектування, виготовлення та монтажу систем електрообігріву відкритих майданчиків.

Виїзд фахівця на об'єкт, для замірів, по Львову здійснюється безкоштовно! Так само можливий розрахунок вартості системи при наявності Ваших власних вимірів. Розрахунок та технічні консультації здійснюються безкоштовно!

 

 

Другие статьи

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner