Корзина
11 отзывов
ТОВ КОМФОРТНИЙ СВІТ
+38097 26 88 477
+38067 674 26 65

Вибір кондиціонера: Інверторний або Звичайний

Модельний ряд Gree - це настінні інверторні і неінверторні кондиціонери, сучасні функціональні мультісістеми, колонні моделі і спліт-системи для комерційних об'єктів.

Рішення придбати настінну спліт-систему автоматично обростає слушними питаннями. І головний з таких питань - який кондиціонер обрати? Тут два варіанти - звичайний і інверторний. Зі звичайним кондиціонером більш-менш є уявлення, а ось при згадці інверторного кондиціонера часто можна спостерігати у споживачів когнітивний дисонанс.

Тому почнемо порівняльний огляд.

Інверторний кондиціонер - що це?

Звучить гарно - «інверторний кондиціонер». А що являє собою це чудо техніки? Давайте заглянемо всередину будь-якого кондиціонера. Головний вузол агрегату - це компресор, який є серцем пристрою, перекачуючи холодоагент по магістралях. Без компресора кондиціонер перетворюється в звичайний вентилятор.

До появи інверторних кондиціонерів ці агрегати працювали за принципом «включився \ вимкнувся». Тобто, кондиціонер працює на повну потужність, а при досягненні заданої температури відключається. В такому циклі звичайний кондиціонер і функціонує.

Головна відмінна риса інверторного кондиціонера - це наявність інвертора, специфічного пристрою, завдання якого - трансформація струму: з змінного в постійний, з постійного на змінний.

 

Для чого потрібен інвертор в кондиціонері?

Завдяки тому, що інверторний блок в кондиціонері регулює силу струму і напругу, здійснюється управління потужністю компресора. Це означає, що при управлінні температурним режимом не будуть робитися стрибкоподібні включення і виключення компресора, які часто призводять до поломки агрегату.

Наступний фактор - це економія. Циклічні включення і виключення компресора кондиціонера - це підвищена витрата електроенергії і підвищене навантаження на електропроводку.

Інверторна спліт-система при досягненні заданого рівня температури не відключати компресор, а плавно змінює швидкість його обертання до мінімального значення, підтримуючи температурний режим. Таким чином, відбувається плавне регулювання температури повітря. Вбудований мікропроцесор в інверторних кондиціонерах створює оптимальний режим роботи компресора, що дозволяє отримувати певні переваги.

 

Переваги інверторних кондиціонерів

Виходячи з особливостей, описаних вище, можемо визначити переваги наявності інвертора в кондиціонері:

- відсутність коливань температури, що дозволяє створити комфортний мікроклімат в приміщенні і виключає ризик застудитися;

- відсутність шуму при роботі агрегату;

- економія електроенергії;

- збільшений термін експлуатації в порівнянні з неінверторними кондиціонерами;

- можливість роботи при низьких температурах.

- такі кондиціонери здатні обігрівати будинок при більш низьких температурах (в асортименті GREE: до -30 у моделей U-Crown)

резюме

Отже, який же кондиціонер використовувати для створення комфортного мікроклімату в квартирі або будинку? Якщо не ставиться в пріоритет бюджет, то вибір очевидний: інверторна спліт-система - це кращий варіант.

Другие статьи