Кошик
8 відгуків
ТОВ КОМФОРТНИЙ СВІТ
+380972688477
+380322405801

Як розрахувати теплу електричну підлогу

Як розрахувати теплу електричну підлогу

Електрична тепла підлога має безсумнівні переваги в плані комфорту і зручності. Ті приміщення, в яких обладнані теплі підлоги, відразу стають центром тяжіння всіх домочадців, адже по підлозі можна не тільки ходити, але сидіти і навіть лежати на ньому. Але перш ніж їх монтувати та експлуатувати слід дізнатися, як розрахувати теплу електричну підлогу самостійно або звернутися за допомогою до фахівців. В іншому випадку дорогі нагрівальні кабелі і мати можуть бути просто марно замуровані в бетон без можливості їх вилучення та відновлення.

Складання плану приміщення і обчислення опалювальної площі

Перш ніж переходити до розрахунків і вибору комплектуючих, бажано накреслити план кожного окремого приміщення квартири або будинку в зручному масштабі на міліметровому папері формату А3 або в комп'ютерній програмі

Приклад самостійно намальованого приміщення з розстановкою меблів і схемою укладання кабельного теплої підлоги. Після цього обчислюється загальна площа приміщення - S (заг.). Далі, на тому ж плані робиться розстановка всіх стаціонарних меблів без ніжок і вираховується площа, яку займає меблі - S (меб.). Тепер можна отримати площу, на яку буде укладатися електрична тепла підлога - Sу:

 Sу = S (заг) - S (меб).

 Бажано, щоб опалювальна площа займала не менше 50% від загальної площі приміщення, а краще 70-80%, тобто повинна дотримуватися умова:

S у * 100% / S (заг.) ≥50%.

Наведемо приклад. Є кухня загальною площею 12 м, а площа зайнята меблями та обладнанням 5 м, значить: S = 12-5 = 7 м.

 

Попередні статті
  • СИСТЕМА GROMOSTAR
    Система GROMOSTAR - це система блискавкозахисту, основну роль в якій відіграє активний блискавкоприймач GROMOSTAR, який закріплений в найвищій точці будівлі та який створює захисну зону з великим радіусом навколо будівлі!
  • Підігрів грунту в теплицях
    Для прискорення зростання і розмноження рослин в оранжереях і теплицях, а також для продовження сезону збору врожаю, грунт можна починати підігрівати відразу ж з приходом весни.
  • ЗАХИСТ ТРУБОПРОВОДУ
    Підтримка постійної температури; Антиобмерзання водостічних труб і жолобів; Захист від замерзання трубопроводів; Простий монтаж і підключення; Довговічність і надійність; Не потрібна система управління.