Кошик
8 відгуків
ТОВ КОМФОРТНИЙ СВІТ
+380972688477
+380322405801

Інфрачервона тепла підлога - це сучасна, високоефективна і економічна система опалення.

Profitherm Slims ™ Корея унікальна система обігріву, яку можна використовувати для створення теплих підлог під плаваючими покриттями: ламінатом, паркетом, лінолеумом, ковроліном і ін.

Нагрівальна плівка Profitherm Slims ™ складається з карбонових елементів, срібних контактів і струмопровідних смуг лудженої міді, покритих захисною поліестерової плівкою.

Таку зручну і герметичну плівку можна стелити на підлогу, нею можна також утеплювати стіни, вона зручна в кріпленні і безпечна для здоров'я. Монтаж проводиться дуже швидко, так як додаткові роботи, наприклад, заливка стяжки, не потрібні.

Матеріал пожежобезпечний, передбачений захист від ураження електричним струмом. Установка терморегулятора для контролю нагріву дозволяє не допустити перегріву. Так як плівка прогрівається миттєво, приміщення нагрівається швидко.

Кожне фізичне тіло має певну температуру, а відповідно має інфрачервоне випромінювання. Тіло людини теж випромінює інфрачервону енергію. Довжина хвилі інфрачервоного випромінювання прямо пропорційна довжині хвиль нагрітого тіла ..

Обігрів з використанням ІФ-плівки сприятливо впливає на здоров'я, даючи комфортне тепло: він не змінює вологість повітря, залишаючи його більш свіжим і вологим, ніж при інших способах опалення, при його роботі усуваються неприємні запахи. А завдяки здатності інфрачервоного випромінювання зігрівати не повітря, а предмети і людей, температура над підлогою буде вище, ніж під стелею, куди зазвичай піднімаються теплі повітряні маси.